O firmie

 

BORNIT – Werk Aschenborn GmbH to firma z ponad 150-letnią tradycją. Obecnie w jej szerokiej ofercie znajdują się produkty hydroizolacyjne (fundamentów, tarasów, balkonów oraz dachów), a także produkty do budowy i utrzymania dróg i obiektów mostowych.

Poprzez wielkie inwestycje – głównie w nowoczesne urządzenia produkcyjne – BORNIT stał się producentem specjalistycznej chemii budowlanej i drogowej. Wprowadzenie szerokiego asortymentu stało się możliwe dzięki licznym własnym programom badań nad rozwojem produktów.

„Odpowiedzialny partner dla klientów” – to jeden z najważniejszych celów firmy BORNIT. Korzystne położenie geograficzne w centrum Europy zapewnia krótkie terminy dostaw. Sieć sprzedaży oraz logistyka to baza dla kompleksowej obsługi klienta.

Rozpoczęcie współpracy pomiędzy firmami BORNIT – Werk Aschenborn GmbH i SKN Sp. z o. o. datuje się na rok 2000. Pierwszymi materiałami wprowadzonymi na rynek polski były produkty do budowy i utrzymania nawierzchni drogowych (chemia drogowa).

Owocna współpraca z klientami doceniającymi wysoką jakość produktów, szybką dostawę oraz doradztwo techniczne przyczyniła się do szybkiego rozwoju i podjęcia decyzji o wprowadzeniu produktów chemii kubaturowej oraz mostowej.

Wychodząc naprzeciw architektom, projektantom oraz firmom budowlanym w celu zapewnienia kompleksowości dostaw, w 2009 roku zarząd SKN Sp. z o. o. podjął decyzję rozszerzenia oferty o produkty naszych partnerów wchodzących w skład programów BORNIT – KOMPLETNE SYSTEMY USZCZELNIEŃ. Ponadto Dział Budownictwa Kubaturowego zajmuje się wszystkimi etapami hydroizolacji inwestycji budowlanych.

Nasi przedstawiciele są do Państwa dyspozycji w każdej chwili, służąc pomocą i wsparciem technicznym
Zapraszamy również do naszego skepu on-line.

 

 


Nasza lokalizacja: Dobra, ul. Prudnicka 4, woj opolskie, Polska

  • SKN
  • ¦l±skie Kruszywa Naturalne Sp. z. o. o. Generalny przedstawiciel BORNIT w Polsce.